Meble i fotele biurowe

Fotele obrotowe

Home  >>  Meble i fotele biurowe  >>  Fotele obrotowe

Fotele obrotowe

On Listopad 11, 2015, Posted by , In Meble i fotele biurowe, With Możliwość komentowania Fotele obrotowe została wyłączona

Fotele obrotowe to fotele biurowe najlepiej przygotowane do wielogodzinnej stałej pracy za biurkiem lub przed komputerem. Jak wiadomo taka praca w stałej pozycji męczy i prowadzi do różnych schorzeń. Jeśli mamy fotel niedostosowany do sylwetki, to siedzimy i pracujemy w nienanturalnej pozycji ciała, co jeszcze pogarsza sprawę.

Fotele obrotowe mają nie tylko funkcję obrotu i przesuwania na kółkach, ale znacznie więcej możliwości regulacji. Obrót i przesuwanie fotela ułatwiaja pracę, ale to jeszcze za mało. Fotel obrotowy ma dodatkowe regulacje wysokości siedzenia, pochylenia oparcia (czasem wysokości również), a także regulację zagłówka i podłokietników. Wszystko po to, aby dostosować wymiary fotela do wzrostu i kształtu ciała siedzącego. Warto równiez wspomnieć o specjalnym wyprofilowaniu siedziska i oparcia, aby mogły stanowić dobre podparcie dla nóg i kręgosłupa i wręcz wymuszały zajecie prawidłowej pozycji siedzącej.

Fotel biurowy Ergomax Ergohuman elite (2)

 

Comments are closed.